Надання повідомлень про загрозу електробезпеці

У разі виникнення ситуацій, що становлять загрозу електробезпеці, споживач, його керівництво та працівники мають негайно повідомити про такі ситуації ТОВ «Вєк Технолоджі» як електропостачальника, зателефонувавши за тел. +380577553101, +380938525196, або надіславши листа на адресу: 61001, м. Харків, абон. скр. № 878, або на електронну адресу: vek.teh@gmail.com, обов’язково зазначивши в темі листа «Загроза електробезпеці», або під час особистого візиту за адресою: м. Харків, пров. Байкальський, 2, або м. Харків, вул. Іскринська, 31, оф. 5.

У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці, необхідно перш за все самому тримати безпечну відстань від місця події, сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця події випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві споживача.

У разі загоряння електроприладів споживач має негайно викликати пожежну службу за телефоном «101».

У разі виявлення випадків розкрадання чи пошкодження електрообладнання, вандалізму чи інших протиправних дій необхідно негайно звернутись до органів Національної поліції за номером «102».