Про нас

Компанія Вєк Технолоджі є незалежним постачальником електричної оенергії, здійснює постачання електроенергії за нерегульованим тарифом.

Ми- надійний і добросовісний постачальник. Запорукою цього є наша репутація, яку ми успішно підтримуємо протягом вже багатьох років.

Компанія Вєк Технолоджі має ліцензію на постачання електроенергії за нерегульованим тарифом ПС № 1258, видану Національною комісією регулювання електроенергетики України 16 серпня 2000 року і багато років успішно працює на вітчизняному ринку електроенергії. Робота нашої компанії відрізняється надійністю, чіткістю,розумінням потреб споживачів.

Ми- не «посередники», не «перекупники». Ми повноцінні, законодавчо передбачені учасники вітчизняного ринку електроенергії, такі ж як, наприклад, обленерго.Так само як і всі інші постачальники, ми беремо електроенергію з«першоджерела», тобто купуємо її на Оптовому ринку електроенергії України і так само, як і інші постачальники, продаємо її нашим споживачам.

Миє добросовісним та порядним постачальником, надійне енергозабезпечення наших споживачів є для нас найголовнішим пріоритетом.